Поїздка до Фінляндії

25.09.2012

З 11 по 14 вересня у Фінляндії відбулася організована компанією ДП «ВМС –Вотер Куін Україна» зустріч. Серед запрошених – найактивніші та найдавніші дилери Нормарк, що пройшли разом з компанією весь шлях становлення, тимчасових невдач та успіхів. Завдячуючи саме таким клієнтам, Нормарк вже 15 років успішно працює на теренах України та постійно розширює свої можливості.

О сьомій годині ранку 11 вересня всі учасники подорожі зібралися в аеропорту Борисполя біля Терміналу В.
Після проходження паспортного контролю ми попрямували до літака, який вирушав за маршрутом Київ-Рига. В Ризі ми мали пересісти на інший літак, який прямував до столиці Фінляндії – міста Гельсінкі.
В аеропорту Гельсінкі нас гостинно зустрів Мікко Хаікіо. До наших послуг він надав комфортний і сучасний автобус, а також запропонував нам прохолодні напої, чай та каву.
Поїздка в автобусі була дуже захоплючою і цікавою. Протягом нашого переїзду до міста Ваанта ми мали змогу насолоджуватися захоплюючими краєвидами.

Нашою першою зупинкою став готель Tallukka. Частина нашої групи вирушила на прогулянку до чарівного озера, яких, як відомо, у Фінляндії дуже багато. Біля озера росло дуже багато грибів. І на думку всіх учасників цієї прогулянки головним багатством країни є місцева природа, яку дуже сильно оберігають всі жителі Фінляндії.
Потім всі перемістилися до затишної зали де розпочалася дружня вечеря, по закінчені якої всі бажаючі мали змогу поспостерігати за футбольним поєдинком збірної України проти команди Англії.

12 вересня розпочалася офіційна частина нашої подорожі.
Прокинувшись, поснідавши та зробивши фотографію на пам'ять про це затишне місце ми попрямували до заводу Rapala, який вже багато років випускає найвідоміші риболовні приманки – воблери Rapala.

Матті Марілайнен показав нам презентацію, де дуже цікаво і пізнавально розповідалося про історію становлення компанії Rapala, її сьогодення та плани на майбутнє. Також він детально розказав про весь процес створення воблерів: від отримання матеріалів до пакування готових воблерів на заводі в Естонії.

А найцікавішою частиною програми перебування стала екскурсія по заводу, який випускає близько 12 млн. приманок на рік, де кожен охочий міг на власні очі побачити, поетапно, весь процес виробництва воблерів – від обробки бальси до фарбування і відправки готових воблерів на пакування. Ми завітали до всіх цехів, поспілкувалися з працівниками, дізналися в яких умовах вони працюють, побачили останні новинки, які надійдуть в продаж лише в 2013 році і навіть декілька моделей 2014 року. Нам детально розповіли як проходить фарбування, сушка і тестування приманок. В кінці цієї екскурсії кожен член нашої групи переконався, що воблери Rapala виробляються лише у Фінляндії і лише з високоякісних матеріалів. Також нам був запропонований смачний обід в їдальні заводу, де разом з нами обідали і звичайні працівники. Наостанок офіційної програми кожному учаснику був вручений пам’ятний подарунок.
На згадку про відвідини заводу ми зробили пам’ятні фото в show room та безпосередньо перед головним входом.

Другою зупинкою нашої подорожі став готель Scandic в місті Vierumaki.

Після поселення в комфортних номерах, чоловіча частина нашої групи, до якої приєдналася Ярославська Катерина, вирушила на риболовлю. Їдучи в автобусі мабуть кожен мріяв спіймати свою найбільшу рибу, так як Фінляндія завжди славилася своїми риболовними можливостями. Але нажаль фортуна не була прихильна до нас і за весь період риболовлі вдалося спіймати лише дві рибини – одну щуку, яку впіймав Матті Марілайнен, та одну форель, вдача посміхнулася Однорогу Віктору.
В цей час жіноча частина групи мала змогу прогулятися до мальовничого озера, яке було розташоване неподалік готелю. Там вони змогли поласувати смачними ягодами, які росли у великій кількості та помилуватися місцевими краєвидами.
По завершенні риболовлі ми всі гуртом поїхали до справжньої фінської сауни, яка у нас називається «по-чорному». Великою несподіванкою була повна відсутність електрики, а приміщення освітлювалися лише свічками. А на останок нам запропонували дуже смачну вечерю з національних страв.

13 вересня попрощавшись з гостинним готелем Scandic ми вирушили в напрямку столиці Фінляндії - Гельсінкі. Приїхавши до Гельсінкі ми потрапили до спокійного європейського міста. Вийшовши з автобусу ми потрапили до справжнього раю для туристів – перед нами був чудовий краєвид, місцевий ринок де продавалися сувенірна продукція, традиційна їжа, напої, ягоди та багато іншого. Але щоб краще дізнатися про минуле і сьогодення Гельсінкі ми вирішили організувати екскурсію на кораблі по морським околицям міста. Ми дізналися історію створення міста, про його розвиток і змогли зробити безліч красивих фотографій.

Останнім місцем нашої подорожі став Sokos Hotel Flamingo у передмісті Гельсінкі.

Але, нажаль, все цікаве і хорошее швидко закінчується і наступного ранку ми покидали цю чудову країну. Прокинувшись, зібравши речі та поснідавши, ми поїхали до аеропору Гельсінкі, звідки мали вирушити до вже знайомої Риги. І в літаку, який ніс нас на Батьківщину, кожний член нашої групи, яка за час цієї поїздки стала дуже дружньою, в своїх думках прощався з чудовою країною, яка подарувала нам цілу низку чудових моментів нашого життя і сподівався знову приїхати до такої тихої та затишної Фінляндії.

Відгуки учасників подорожі.

Микола Борійчук:
Враження від поїздки до Фінляндії найкращі. Якщо сказати більше - просто супер… Була добре підібрана программа, екскурсії, відпочинок, відвідування заводу. І фіни молодці – вгадали з іменними подарунками. Велике спасибі компанії «Нормарк» за подорож.

Логин
Пароль
Логин
Пароль
Повторить пароль
Имя
Название компании
Контактный телефон
E-mail
Все поля обязательны!