Зустріч представників компаніїї Нормарк з координаторами анти браконьєрських заходів ГРУ

11.11.2016

Перші 635 літрів палива, які зібрано завдяки продажу риболовних снастей, передано активістам ВГО "Громада Рибалок України" для проведення природоохоронних заходів разом з #Рибоохоронний_патруль

21 червня компанія ДП "ВМС-Вотер Куїн Україна" (Normark Ukraine) і ВГО "Громада Рибалок України - Fishermen Community of Ukraine" уклали угоду про співпрацю. В рамках цієї угоди, мета якої - розвиток програми екологічної та соціальної відповідальності риболовного бізнесу, Normark Ukraine реалізує благодійну фінансову підтримку громадської діяльності за рахунок прибутку від реалізації своєї продукції - ліски SUFIX™. З кожної проданої котушки ліски SUFIX™ зі спеціальним стікером на упаковці, на рахунок благодійного фонду "Громади Рибалок України" буде перераховуватися частина коштів.

1 листопада в офісі компаніїї Нормарк відбулася зустріч з координаторами анти браконьєрських заходів. Їм були передані 2 паливні картки по 317 літрів бензину А95 - вони закуплені на кошти, що зібрані під час реалізації програми розвитку екологічної та соціальної відповідальності риболовного бізнесу, яку започаткували компанія ДП "ВМС-Вотер Куїн Україна" (Normark Ukraine) та ВГО "Громада Рибалок України". Це тільки початок, реалізація продукції зі спеціальними наліпками акції планується у торгівельній мережі компанії Normark Ukraine та її дилерів, також сподіваємося що до реалізації програми долучаться інші відповідальні оператори ринку. Дане паливо буде витрачене на боротьбу з браконьєрством - проведення природоохоронних заходів активістами ВГО "Громада Рибалок України" спільно з представниками Рибоохоронного патруля, Держекоінспекції та НацПоліції.

телефони гарячої лінії Держрибагенства м.Київ та Київська область 0686428026 0993417318

Логин
Пароль
Логин
Пароль
Повторить пароль
Имя
Название компании
Контактный телефон
E-mail
Все поля обязательны!