15-ти річний ювілей Нормарк Україна

19.10.2012

З 10 по 12 жовтня у місті Вишгород пройшла організована компанією «Нормарк Україна» зустріч, присвячена 15-ти річному ювілею компанії. Серед запрошених – найбільш активні та найдавніші дилери Нормарк, що вже багато років співпрацюють з компанією та постійно розширюють можливості в співпраці та партнерстві.

Зустріч з дилерами розпочалася з вечері та дружніх розмов на різноманітні теми. Всі офіційні заходи були проведені 11 жовтня. Головна мета цієї зустрічі – презентація новинок 2013 року торгових марок Shimano, Rapala, Sufix. Розповідали про новинки офіційні представники даних торгових марок, які спеціально приїхали до України. Відкрив зустріч директор ДП «ВМС – Вотер Куін Україна» Роман Середа, який розповів про всі досягнення компанії за 15 років її існування та побажав усім учасникам плідної праці.
Потім слово взяв Мікко Хаікіо (Mikko Haikkio) який детально розповів про умови роботи, ціноутворення, акції, попереднє замовлення товару і розкрив інші технічні питання співпраці.

Робоча програма розпочалася виступом Роберта ван дер Плога (Robert van der Ploeg), який розповів про одяг та аксесуари від торгової марки Shimano. Роберт презентував нові системи, які використовуються у виготовлені сумок та риболовних аксесуарів - Power Stitch, Duralast, AeroQuiver та OCD (Organised Compact Design). Також він привернув увагу дилерів оновленими моделями окулярів та новою волосінню.
Другою частиною його презентації стали риболовні костюми та матеріали, які використовуються при їхньому виготовлені. Наступним виступав менеджер фірми Нормарк Україна Чечко Микола, що детально розповів гостям про коропову програму Carp Expert, головною метою якої є розвиток оптової торгівлі товарами коропового напрямку на території України.

Після нього слово взяв Кріс ван дер Ван (Chris van der Vaan), який продемонстрував нові моделі вудлищ та котушок Shimano на 2013 рік. Він розповів про новий матеріал, який використовують при виробництві вудлищ. Композитний матеріал 3M Powerlux Composites – це революційна технологія, яка містить частинки кремнію, які, за допомогою свого розміру вільно проникають між волокнами карбону і створюють кристалічну решітку і цим самим підвищується міцність отриманого матеріалу. В нових моделях все частіше використовуються технології Steady Cast та Twist Control.
Велике враження на клієнтів справив модельний ряд котушок. Особливо сподобались нові моделі Aero та Vanquish. Котушка Vanquish при виробництві якої використовується матеріал Ci4˖, механізм X-Ship, Light Weight Concept та багато чого іншого – є найлегшою котушкою, яку виготовляла компанія Shimano. Ще були представлені фідерні, спінінгові, байткастингові котушки, а також всесвітньовідомі котушки байтранер та серія Big Pit.
А завершив першу частину офіційної програми менеджер Однорог Віктор, який розповів усім присутнім про рекламні акції компанії 2012 року.

Зразу по обіді свою презентацію провів менеджер Нормарк Україна Шутий Владислав. Він презентував нову програму Ice Force. Ice Force – це нова програма в якій представлена продукція для зимової риболовлі. До неї входять товари торгових марок Shimano, Rapala, Mora Ice, Teho, Rocky, SeaFox та Sufix.

Презентація приманок Rapala від Матті Маріляйнена (Matti Mariliainen) справила велике враження на всіх присутніх. Була презентована нова приманка BX Minnow, яка стала кращою твердою приманкою на виставці EFTTEX 2012. Тіло приманки виготовлене з бальси, а сам корпус з пластику, це поєднання надає приманці витончену гру та велику міцність. Цією моделю компанія Rapala знову змінює стандарти якості в створенні високоякісних приманок.
Після цього Салла Аурто (Salla Auerto) розповіла про одяг та аксесуари Rapala. Вона продемонструвала новинку сезону – EcoWear Reflection Jacket. Ця куртка отримала приз на виставці EFTTEX 2012, як кращий риболовний одяг. Також Салла розказала про інші новинки торгової марки Rapala – шапки, рукавиці, вейдерси, сумки, ножі, ваги та інші риболовні аксесуари.

А завершив презентацію новинок Енріко Равенні (Enrico Ravenni) який розказав про новинки від торгової марки Sufix. Енріко познайомив всіх присутніх з історією створення Sufix, з матеріалами та технологіями які використовуються при виготовлені волосінні та плетених шнурів найвищої якості.

Закрив офіційну частину Роман Середа, який розповів про грандіозну акцію присвячену приманці Rapala Shad Rap – яка в 2013 році буде святкувати своє 30-ти річчя існування на риболовному ринку.

Також було названо найкращих дилерів та вручено пам’ятні призи.
В номінації «Кращий продавець 2012» переміг ринок «Рибалка» м. Київ;
номінацію «Кращий продавець Shimano 2012» виграв магазин «Серебряный ручей» м.Харків;
«Кращий продавець Rapala 2012» - став магазин «Все для тварин і рибалок» місто Київ;
«Прорив року 2012» - магазин «Нептун» з міста Вінниця;
«Підтримка марки Normark 2012» - магазин «Рибак» м. Кривий Ріг;
«Медіа підтримка Normark» - Солопіченко Леонід та журнал «Рыболовный мир».

По закінчені офіційної частини всі присутні були запрошені на святкову вечерю. А наступного дня в офісі компанії пройшов великий розпродаж, який був названий – «Базар 2012». Кожен учасник зустрічі міг придбати високоякісний товар Shimano, Rapala, Storm, Ace, Carp Spirit, G.Loomis та інших торгових марок за дуже вигідними цінами. Кожен зміг вибрати саме те, що йому було необхідно. Так пройшла зустріч колективу компанії Нормарк Україна зі своїми клієнтами у Вишгороді. В наступному році сподіваємося лише збільшувати показники продажів і знову зустрітися в такій чудовій компанії однодумців.

Логин
Пароль
Логин
Пароль
Повторить пароль
Имя
Название компании
Контактный телефон
E-mail
Все поля обязательны!