Підсумки проведення Акції 15 від «Normark Україна»

11.03.2013

В 2012 році компанія ДП «ВМС – Вотер Куін Україна» відсвяткувала своє п’ятнадцятиріччя.

За цей час було серйозно розширено асортимент продукції, збільшено штат працівників, освоєно нові ринки. Із року в рік компанія збільшує обороти і робить все для того, щоб український споживач був завжди в курсі новинок і зміг придбати товари світових виробників риболовного спорядження по всій території України.

І в зв’язку з цією датою було вирішено провести рекламну акцію, переможці якої, а це покупці приманок Rapala, мали б змогу виграти 15 тисяч гривень. Умови акції були оголошені директором компанії Романом Середою на щорічній зустрічі з дилерами. Цей проект отримав назву – «Акція 15» і в ній прийняло участь 15 риболовних магазинів з різних куточків України.

Спеціально під цю акцію була організована і проведена рекламна кампанія. Кожен магазин-учасник отримав безкоштовні рекламні плакати та листівки, в яких були розміщені умови Акції 15, інформація про акцію була надрукована в провідних риболовних журналах України: «Рыболов Украина», «Рыболовный мир», «Рыболов Профи», а також в інформаційному журналі-каталозі «Сундук рыбака-охотника». Рекламний матеріал широко росповсюджувався на найбільшій щорічній виставці Мисливство та рибальство, яка проходила наприкінці лютого 2012 року. Також повну інформацію про Акцію 15 можна було побачити на офіційному сайті компанії в інтернеті www.normark.com.ua

Акція тривала з 15 березня по 15 листопада 2012 року. Щоб стати її переможцем потрібно було в одному із магазинів-учасників придбати воблер Rapala, і якщо на ньому була спеціальна позначка, то цей воблер ставав виграшним, тобто з Rapala ловиться не лише риба, але й гроші. За період проведення акції переможцями стали 9 щасливчиків із різних областей країни: Юркевич Олексій (придбав воблер в Києві на ринку «Рибалка», Набережне шосе, 25, в павільйоні №13); Сергій Кобизський (придбав воблер в Сумах у магазині «Рибачок», вул. Набережна ріки Стрілки, 22); Карпенко Денис (купив виграшний воблер в Києві, в магазині «Все для рибалки і тварин», пр. Маяковского, 26); Дмитро Лахтіонов (купив воблер в Чернігові, в магазині «Хонда», пр. Мира, 89); Сергій Михайлюк придбав воблер в Києві на території ринку «Рибалка», Набережне шосе, 25, павільйон №1); Сергій Молодцов (купив воблер, який приніс йому 15 тисяч гривень в столиці України місті Києві в магазині «Рибалка», вул. Ентузіастів, 5); Сергій Бернадзіковський (купив воблер, який виявився виграшним у Вінниці в магазині «Нептун», вул. Привокзальна, 9); Винник Ярослав (придбав виграшний воблер на рынку «Рибалка» в Києві, Набережне шосе, 25, павільйон №5); Петро Ушпик (купив воблер зі спеціальною поміткою в Дніпропетровську в магазині «Баракуда», пр. Правди, 60).

21 лютого 2013 року в Дніпропетровську, відповідно до стратигічних планів розвитку компанії в Україні, відбулось урочисте відкриття нового філіалу. На цей захід були запрошені переможці акції, де їм і вручили подарункові сертифікати на отримання головного призу акції – 15 тисяч гривень. А ті хто не зміг завітати на цей захід, отримали свої призи на 24-й Міжнародній риболовній виставці в Києві.

Ця акція привернула велику увагу українських покупців до товарів торгової марки Rapala і за підсумками року компанії вдалося реалізувати біля 100 тис. воблерів Rapala.

Також цю акцію відзначила і світова спільнота - на щорічному з’їзді Shimano-Rapala, яка проходила на початку літа в Парижі, перед виставкою EFTTEX, Акція 15 від «Normark Україна» увійшла в трійку найкращих маркетингових ідей 2012 року.

В 2013 році компанія знову збирається провести цікаву акцію, яка буде присвячена легендарному воблеру Rapala – Shad Rap – якому в 2013 році виповнюється 30 років. Кожен, хто придбає воблер Shad Rap, матиме змогу виграти великий телевізор, а самий везучий отримає сертифікат на придбання риболовного спорядження на суму 30 тисяч гривень.

Отже, компанія «Normark Україна» залишається лідером риболовного ринку в України і намагатиметься надалі реалізовувати нові проекти для розвитку і процвітання риболовного бізнесу.

Логин
Пароль
Логин
Пароль
Повторить пароль
Имя
Название компании
Контактный телефон
E-mail
Все поля обязательны!